sobota, 26 września 2009

Wymiana pudełek...

Jakiś czas temu Rachel ogłosiła zabawę - wymianę pudełek. Zapisałam się i dzisiaj dostałam paczkę z pudełkiem od Karoliny. (Pudełko dla Karoliny wysłałam i niebawem je pokażę :)
Karolina zrobiła dla mnie pudełeczko w kolorach jesieni i nazwała je "Skarbczykiem wspomnień"...
Dlaczego? Dlatego, że do pudełka idealnie mieszczą się listy i kartki pocztowe! :)
Fajnie to wymyśliła :)
Karolina od kilku lat (a jest osobą młodziutką:) zajmuje się haftem krzyżykowym i ma na swoim koncie wiele cudnych prac. Mnie urzekły malutkie poduszeczki- zawieszki jakie Karolina zrobiła dla swoich przyjaciółek:)
Jakaż była moja radość kiedy znalazłam w paczce równie uroczą poduszeczkę - miniaturkę! Karolina haftowała ją na najdrobniejszej kanwie co powoduje, że haft jest bardziej misterny. Na podusi jest słodki miś z bukietem kwiatów:))) Cacko, które oglądam z każdej strony i cieszę się nim ogromnie! :)
Karolina! dziękuję za wszystko!!! Za miły list - już włożyłam go do pudełeczka:), za podusię (chyba czytałaś w moich myślach, że taką bym chciała :) i przydasie! :) ....

Kachasek ogłosiła swoje pierwsze candy - losowanie 12.10.2009 :)))

Brises ogłosiła Jesienne Candy - losowanie 31.10.2009 :)))

3 komentarze:

rachel pisze...

nawet nie wiesz, jak mnie ucieszyło to co piszesz...:) cieszę sie przeogromnie, że wymianka sie udaje...i że każda z nas może komuś zrobić taki miły prezent!!!:) buziaki i miłej niedzieli!:)

nimucha pisze...

Fajności:)

rachel pisze...

zapraszam do mnie po wyróżnienia:)