sobota, 18 lipca 2009

Woreczki zapachowe...

zrobione jakiś czas temu dla koleżanki.
Miałam taki okres kiedy je namiętnie produkowałam. Robienie tych woreczków to super relaks ponieważ wzory nie są wielkie i nie trzeba czekać długo na efekty:)
Wiele różnych woreczków podarowałam, a nie zrobiłam zdjęcia... Jakoś nie zawsze myślałam o tym żeby sobie archiwizować swoje prace.5 komentarzy:

Brises pisze...

Dorotko, korzystając z okazji, że udało mi się i okno do zamieszczenia komentarzy wyskoczyło, napiszę: przecudowności! Ja uwielbiam takie xxx mini wzorki, rzeczywiście są efektowne i nie wymagają wielkiego nakładu sił. Twoje są piękne i do tego jakże elegancko zapakowane:)

wierna fanka pisze...

no i co???ja tu taka niby dumna i blada, bo zrobiłam kilka woreczków na zapachy ...a jak zobaczyłam Twoje woreczki to poprostu wymiękam!!!PIĘKNE, co tu dużo gada ;-)

violka pisze...

Twoje woreczki są przepiękne :)) wszystko na nich pięknie współgra i ta mereżka kolorowa i wykończenie szydełkiem. Zakochałam się w nich :))

Madziorek pisze...

witaj, zobaczyłam woreczek jaki przygotowałaś dla Anek73 i musiałam zajrzeć do osóbki która tworzy takie cuda. Woreczek jest przepiękny , ale widze że inne Twoje prace też. będę tu zaglądac z przyjemnością. serdecznie pozdrawiam

nimucha pisze...

Słodziutkie cudeńko:)